MegaMark

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Sektördeki İlklerin Tercihi…
Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve innovasyonel çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Anlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek doluluktaki 1500m² cash and carry mağazamız ve 6000 m²’lik depo stoklarımızla, 200’den fazla lider marka ve 1000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile restoran, otel, kafe, catering şirketi gibi ev dışı tüketim noktalarından oluşan yaklaşık 1500 müşteriye hizmet vermekteyiz

İlk Olmak…
Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve inovasyonel çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaclarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. MegaMark Market olarak öncelikli ilkemiz verdiğimiz sözü tutmaktır. Sipariş sürecinden, satış sonrası verdiğimiz destek hizmetlerinin her aşamasında dürüst, şeffaf, adil ve ulaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz.

Mağaza ve depo stoklarımız…
Anlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek doluluktaki 1.500 m2 cash and carry mağazamız ve 6.000 m2’lik depo stoklarımızla 200’den fazla marka ve 1.000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile restoran, otel, kafe, catering şirketi gibi ev dışı tüketim noktalarından oluşan yaklaşık 1.500 müşteriye hizmet vermekteyiz.

Kalite ve Uzmanlık…
Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. 1.000’den fazla ürünü %99.4 başarı oranı ile tam zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim ediyoruz. 35 yıllık tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız güç ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.

Müşteri odaklı çalışmak…
Müşteri deneyiminin her aşamasını titizlikle analiz edip mükemmelleştirmek için Ar-ge çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Güler-yüzlü ve empati kurma yeteneği yüksek profesyonel ekibimiz sayesinde, müşteri odaklı yapımızı samimiyetle birleştiriyoruz.

Profesyonellik Kaliteden Geçer..
200’den fazla lider marka ve 1000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile MegaMark MARKET sizinle.

Ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Endüstriyel Temizlik Ürünlerini Uygun Fiyatlara Tedarik Ediyor, Hızlı Çözümler Sunuyoruz

Yukarı